Kupujemy Marihuanę w Polsce

Opublikowane przez Konrad Miedzik w dniu

Wydawać by się mogło, że nigdy marihuana medyczna nie będzie dostępna w Polsce. Zmieniło się to w 2017 roku, ale nadal nie jest tak jak trzeba. Dlaczego? Mimo że mamy legalnie dostępną marihuanę w Polsce to sprzedawana jest jedynie w trzech aptekach. Na przynajmniej milion chętnych osób trzy apteki to zdecydowanie zbyt mało. To nie wszystko, bo jeszcze na rynek wypuszczony tylko kilka kilogramów marihuany. Taka ilość nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb osób, które z marihuaną wiążą sporą nadzieje.

Wiele osób jej nie zna, ale o niej słyszało, dlatego udają się do lekarza, żeby im ją przepisał. Do końca roku na rynku ma się pojawić kilkadziesiąt kilogramów marihuany i wtedy może z jej dostępnością będzie o wiele łatwiej. Można powiedzieć, że marihuana medyczna to tak naprawdę nie jest typowa marihuana, jaką wiele osób zna albo o niej słyszało. To jest lek, czyli działa całkowicie inaczej, dlatego nie ma się, co jej bać tylko trzeba spróbować jak działa. Wtedy przekonamy się, że było warto, bo wiele osób odczuwa same pozytywne skutki jej stosowania i to powinno nas zachęcić do jej wypróbowania.

THC w marihuanie medycznej

W Polsce ta substancja jest zabroniona, co nie oznacza, że można się jej całkowicie pozbyć z marihuany medycznej. Różnica pomiędzy popularną trawką, a taką marihuaną jest w zawartości THC. Pozostaje tylko kilka procenta THC w marihuanie medycznej, dlatego nie powoduje halucynacji tylko powoduje uspokojenie. Właśnie o to chodzi przy jej stosowaniu. Jeśli chodzi o kolejną substancje CBD to jest jej mniej niż jeden procent. Na tych przykładach widać, że trzeba rozróżniać marihuanę medyczną od rekreacyjną, dlatego warto się tym tematem zainteresować.

W ten sposób wiele osób przekona się, że to nie jest narkotyk tylko lek. Nadal wiele osób jedno i drugie myli, ale na pewno z biegiem czasu będzie się to zmieniało. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić i przywyknąć, dlatego dokładnie w ten sam sposób będzie z marihuaną medyczną. Zainteresowanie tym lekiem jest bardzo duże nawet tych, którzy się go boją, bo jednak ciekawość ludzka zwycięża i wiele osób chciałoby się przekonać czy to naprawdę działa czy to tylko kolejny chwyt marketingowy, żeby nabić komuś kieszenie? Jednym sposobem jest kupić i się przekonać jak to działa i czy w ogóle na nas działa.

Stu procentowa legalność

Problem w Polsce rozwiązałby się w momencie, kiedy marihuana byłaby już legalna. Nie ma znaczenia czy ta medyczna czy rekreacyjna. Każdy mógłby ją posiadać i próbować. Niestety na razie nic się tutaj nie zmieni na lepsze, z czego cieszą się te osoby, które w nielegalny sposób sprowadzają marihuanę do kraju i ją sprzedają ze sporym zyskiem. To wszystko mogłoby się zakończyć jedną ustawą, ale nie ma na to pozwolenia. Na razie trzeba się cieszyć, że w jednej z aptek można zakupić marihuanę medyczną. Jeśli zdążymy ją kupić, bo można będzie przetestować jej działanie. Jeśli mamy poważne problemy z bólem to szybko się przekonamy, że to zadziała i będą z tego same pozytywne efekty.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl