Wpływ Medycznej Marihuany Na Twoje Życie

Opublikowane przez Anna Pawelska w dniu

Jak medyczna marihuana może wpłynąć na Twoje życie?

Ludzie na całym świecie odkrywają, jak naturalne i holistyczne właściwości lecznicze marihuany mogą wpływać na ich życie w tak pozytywny sposób.

Wiadomo, że medyczna marihuana, w tym CBD, leczy szeroką gamę dolegliwości i stanów – bez szkodliwych skutków ubocznych wielu leków BigPharma.

Medyczna marihuana

W świecie marihuany medycznej można wybierać między produktami zawierającymi THC, które oprócz właściwości leczniczych mają działanie psychoaktywne (tj. relaksację lub zwiększenie energii) – lub można wybrać produkt CBD, który w ogóle nie ma działania psychoaktywnego. Tak czy inaczej, marihuana medyczna może wpłynąć na twoje życie i zapewnić uzdrowienie i komfort, które tak bardzo pragniesz i na które zasługujesz.

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre schorzenia, które medyczna marihuana leczy:

Chroniczny ból:

Badania pokazują, że konopie indyjskie (i inne produkty zawierające kannabinoidy) skutecznie łagodzą przewlekły ból, jedną z głównych przyczyn niepełnosprawności na świecie.

Alkoholizm i narkomania:

Podczas gdy niektórzy uważają, że marihuana sama w sobie uzależnia, wiele badań pokazuje, że używanie marihuany może w rzeczywistości pomóc osobom uzależnionym od alkoholu lub twardych narkotyków w walce z nałogami.

Depresja, lęk społeczny i zespół stresu pourazowego:

Dowody sugerują, że marihuana pomaga w leczeniu kilku schorzeń psychicznych, zwłaszcza tych związanych z lękiem, stresem i depresją.

Nowotwór:

Istnieją również mocne dowody na to, że doustne kannabinoidy są skuteczne w leczeniu nudności i wymiotów wywołanych chemioterapią. Ponadto istnieją pewne badania, które wykazały, że konopie indyjskie pomagają w spowolnieniu rozprzestrzeniania się niektórych nowotworów (takich jak jądra), chociaż nadal nie jest to uważane za rozstrzygające.

Stwardnienie rozsiane:

Stwierdzono, że krótkotrwałe stosowanie doustnych kannabinoidów zapewnia niewielką poprawę objawów spastyczności u osób ze stwardnieniem rozsianym.

Pomoc zdrowotna bez efektów psychoaktywnych: CBD

CBD jest powszechnym związkiem chemicznym występującym w marihuanie, który zawiera znikomą ilość THC i znany jest z szerokiego wachlarza bezpiecznych, naturalnych i holistycznych korzyści zdrowotnych. Należą do nich: utrzymywanie zdrowego poziomu cholesterolu, leczenie padaczki i zespołu Dravet, poprawa pielęgnacji skóry, regulowanie zaburzeń równowagi hormonalnej i łagodzenie objawów PMS u kobiet, promowanie zdrowego trawienia, poprawa jakości snu i wiele innych.

Bez względu na to, który produkt konopny wybierzesz na jakąkolwiek dolegliwość, nie ma wątpliwości, że będziesz pod ogromnym wrażeniem tego, jak medyczna marihuana może wpłynąć na Twoje życie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl