Warto Spróbować Marihuany Po Raz Pierwszy 

Opublikowane przez Anna Pawelska w dniu

Dobre powody, dla których warto spróbować marihuanę po raz pierwszy.

Piętno związane z marihuaną szybko zanika, a kraje rozwinięte, takie jak Kanada, zaczynają przyjmować przepisy dotyczące używania przez dorosłych, które pozwalają na używanie jej w celach rekreacyjnych. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie próbowałeś marihuany, możesz być sceptyczny, czy legalizacja jest właściwą strategią.

W końcu marihuana była nielegalna przez prawie całe stulecie i krąży wiele plotek o niebezpieczeństwach związanych z marihuaną, które mogą odwieść Cię od samodzielnego pobierania substancji.

Niestety, wiele z tych plotek nie jest w rzeczywistości uzasadnionych. Oto kilka dobrych powodów, aby spróbować marihuany po raz pierwszy, niezależnie od tego, czy interesuje Cię jej zastosowanie medyczne czy rekreacyjne.

1. Cierpisz na chorobę, którą można leczyć za pomocą konopi

Dziesięciolecia badań wykazały, że konopie indyjskie to nie tylko lek do rekreacji. Eksperci medyczni na całym świecie znaleźli liczne dowody na to, że związki zawarte w konopiach indyjskich mogą być przydatne w leczeniu wielu schorzeń, od epilepsji po raka, przewlekły ból i wiele innych.

W rzeczywistości dowody na to, że marihuana jest medycznie korzystna, są tak przekonujące, że prawie wszystkie stany oferują medyczną marihuanę kwalifikującym się pacjentom. Na przykład przychodnie w stanie Maryland funkcjonują prawie jak apteki, dostarczając polecane produkty potrzebującym pacjentom.

2. Ciekawią Cię skutki marihuany

W przeciwieństwie do powszechnej propagandy dotyczącej marihuany rozpowszechnianej na początku XX wieku, marihuana nie jest niebezpieczna dla zdrowych dorosłych. W ten sposób oddawanie się naturalnej ciekawości działania leku nie zaszkodzi.

Mimo to powinieneś porozmawiać z przyjaciółmi w wybranej przez siebie przychodni o dawkowaniu, informując ich, że jesteś nowicjuszem i prawdopodobnie nie tolerujesz THC. Przydatne może być również posiadanie przy sobie bardziej doświadczonego użytkownika marihuany podczas eksperymentowania, dzięki czemu na miejscu otrzymasz wskazówki, które poprawią Twoje szanse na dobrą zabawę.

3. Interesujesz się duchowymi zastosowaniami konopi

Konopie indyjskie są kojarzone z praktykami duchowymi od tysiącleci. W rzeczywistości najstarszy antropologiczny dowód, jaki posiadamy na temat marihuany, jest częścią obrzędu pogrzebowego w starożytnych Chinach. W Indiach, Afryce, na Karaibach i w wielu innych miejscach konopie indyjskie są czczone jako święte zioło, integralne dla odblokowania duchowego wglądu.

Nawet dzisiaj religie takie jak hinduizm i rastafari polegają na konsumpcji konopi podczas niektórych uroczystości. Jeśli masz na myśli jakiś szczególny rytuał duchowy, powinieneś rozważyć udział w konsumpcji marihuany prowadzonej przez wykwalifikowanego przywódcę duchowego. W przeciwnym razie powinieneś czuć się otwarty na odkrywanie otwartej duchowości, jaką może zapewnić marihuana.

4. Potrzebujesz pomocy w złagodzeniu stresu

Relaks nie jest łatwy w dzisiejszej szybko rozwijającej się kulturze produktywności, a wiele osób ma trudności z wyłączeniem pracy lub zmartwień, co skutkuje przewlekłymi chorobami psychicznymi i fizycznymi. Jednym z głównych efektów marihuany jest rozluźnienie umysłu i ciała, co może być nieocenione, jeśli trudno jest złagodzić stres.

Nie musisz spożywać marihuany, gdy czujesz się zestresowany, aby odnieść korzyści; chociaż mikrodawkowanie może pomóc w przewlekłych stanach stresowych, możesz zdecydować się na udział w wakacjach lub na wakacjach rodzinnych, aby w pełni zatopić się w poczuciu wolności.

5. Chcesz zwiększyć swoją kreatywność

Badania pokazują, że środki odurzające, takie jak konopie indyjskie, w rzeczywistości nie zwiększają zdolności użytkownika do bycia kreatywnym. W rzeczywistości niektóre substancje psychoaktywne mogą zakłócać zdolność do tworzenia oryginalnych pomysłów.

Jeśli jednak doświadczasz blokady twórczej, możesz nadal eksperymentować z marihuaną z tego prostego powodu, że obniża ona twoje zahamowania. Najczęściej brak kreatywności nie wynika z braku oryginalności, ale z powodu zbytniego zwątpienia w siebie. Trochę marihuany w twoim systemie może dać ci impuls do odkrywania pomysłów, które już masz, bez destrukcyjnej samooceny.

6. Czujesz się niekomfortowo w sytuacjach społecznych

Lęk społeczny pojawia się w różnym stopniu. Podczas gdy niektóre poważne stany lęku społecznego wymagają interwencji klinicznej, łagodny dyskomfort w sytuacjach społecznych można najlepiej opanować poprzez samoleczenie małymi dawkami marihuany.

Podobnie jak w przypadku kreatywności, marihuana może tłumić myśli pełne wątpliwości lub pogardy, które mogą sprawić, że interakcje społeczne staną się nieproduktywne lub nieprzyjemne. Jednak wyższe dawki THC mogą powodować paranoję lub niepewność, więc należy zachować ostrożność podczas spożywania marihuany w tym celu.

Podsumowanie

Nigdy nie jest za późno, aby po raz pierwszy spróbować trawki. Tak długo, jak substancja jest legalna w Twojej okolicy – ​​i tak długo, jak otrzymasz zgodę od swojego lekarza – możesz użyć dowolnego z powyższych powodów do spróbowania marihuany po raz pierwszy.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl