Royal Queen Seeds czyli Nasiona Marihuany, Konopi

Opublikowane przez Konrad Miedzik w dniu

Royal Queen Seeds producent nasion konopi (marihuany), kilka słów o nim.

Royal Queen Seeds to najwyższa jakość nasion konopi indyjskiej (marihuany) jedna z najbardziej ceniona firma w Europie, a także na całym świecie. Osiągnięcia tej marki były wiele razy nagradzane podczas imprez takich jak High Times Cannabis Cup czy Highlife Cup.

Royal Queen Seeds pochodząca z Holandii założona w latach 90. Po wielu letniej pracy doświadczonych hodowców nad nasionami konopi głównie feminizowanych, rozpoczęli produkcję własnej marki nasion konopi, przy szybkim rozwoju firmy otworzyli siedzibę w Hiszpanii gdzie jak i również produkują wysokiej klasy nasiona. Producent gwarantuje, iż wszystkie ich nasiona są starannie selekcjonowane i ręcznie zbierane. Oprócz, tego informuje o czystości ich genetyki. Przez co podwyższają jakość swoich produktów.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę odmian nasion konopi pełno sezonowych oraz z autofloweringiem jak i nasiona medyczne CBD, wszystkie feminizowane, czyli same żeńskie. Wśród najbardziej znanych odmian firmy RQS są Amnesia Haze, Bubble Kush, Critical oraz White Widow. Posiada także bogatą kolekcję odmian typu automatic, które w zdecydowanej większości potrzebują jedynie kilku tygodni od wykiełkowania do zbioru.


Przykład pięknej Amnesi Haze, zdjęcie pochodzi z forum internetowego.

Z oferty firmy Royal Queen Seeds mogą korzystać doświadczeni growerzy jak i początkujący, każdy znajdzie coś dla siebie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl