Nasiona Marihuany Power Plant, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Konrad Miedzik w dniu

Wprowadzona na rynek w 1997 roku, Power Plant jest hybrydą, w której dominuje sativa, a która została wyhodowana z pomocą odmiany Dagga, odmiany sativa, z której słynie Afryka Południowa. W przeciwieństwie do tropikalnych odmian sativa, Dagga i Power Plant charakteryzują się szybkim czasem wzrostu i wczesnym pojawieniem się zbiorów. Całkowitego rozkwitnięcia można spodziewać się w większości klimatów na początku jesieni, a na cieplejszych obszarach takich jak Morze Śródziemne nawet szybciej. To sprawia, że Power Plant jest jednym z ulubieńców jeśli chodzi o rośliny komercyjne i istotną odmianą wśród growerów na całym świecie.

Innymi znanymi właściwościami Power Plant są jej duże plony oraz koneserska jakość. Jest to bardzo mocna i wszechstronna odmiana, która oferuje mocne efekty umysłowe. Wszystko to sprawia, że jest to idealna odmiana w sytuacji, gdy nadal chcesz być w stanie w pełni funkcjonować fizycznie, ale potrzebujesz, aby twój umysł odblokował kreatywność i zaciekłość. Mówiąc to, może jednak okazać się, iż moc Power Plant sprawi, że nie sprawdzi się ona gdy masz zbyt wiele pracy do wykonania; ale sięgnij po nią wieczorem podczas wspólnego wieczoru z przyjaciółmi lub gdy masz do wykonania trochę kreatywnego pisania. Jej właściwości medyczne skłaniają się ku leczeniu stresu i stanów lękowych dzięki mocnym efektom umysłowym. Power Plant może być skuteczna w łagodzeniu bólu, ale z pewnością nie jest to główny cel tej odmiany; wyróżnia się raczej odciążaniem użytkownika od negatywnych emocji.

Wielu hodowców jest pod takim wrażeniem tej odmiany, że połączyło ją z kilkoma owocowymi odmianami tworząc Fruit Juice. Odmiana posiada w sobie zarówno wysokie plony, szybki czas wzrostu jak i mocne efekty umysłowe; dodatkowe efekty słynnej White Widow i słodkie, owocowe aromaty Blueberry, smak, który może być diabelnie trudny do znalezienia i który jest usilnie poszukiwany przez koneserów. Jeśli jeszcze nie próbowałeś, gorąco polecamy – jest to jedno z naszych największych osiągnięć.

Jak już wspomnieliśmy, Power Plant zapewnia potężny, przejrzysty haj, który świetnie sprawdzi się zarówno w społecznych jak i duchowych poszukiwaniach. Wysoka zawartość THC może sprawiać, że część osób znajdzie się na pograniczu psychodeli i doświadczy efektów halucynacyjnych. To sprawia, że zarówno Power Plant jak i jej dzieci muszą być traktowane z szacunkiem przez mniej doświadczonych palaczy, jeśli chcą się w spokoju cieszyć jej efektami. Power Plant posiada szczególnie gładki dym, cecha, którą wielu użytkowników marihuany lubi i poszukuje. Jeśli będziesz miał szczęście i dostaniesz w swoje ręce prawdziwą Power Plant, otrzymasz wspaniały ostry smak i mocny, ziemisty aromat. Aromat może być tak mocny, że pomieszczenia do uprawy wymagać będą odpowiedniej i dobrze przemyślanej wentylacji.

Łatwość uprawy sprawia, że Power Plant jest świetną i realną uprawą komercyjną dla hodowców oraz stanowi doskonałą rozrywkę dla początkujących. Hodowcy przyjrzeli się tej cesze i wprowadzili ją do Power Plant w wersji z autofloweringiem. Wersja auto kwitnąca jest wciąż bardzo mocną i wydajną odmianą, która posiada wiele cech Power Plant, z małym dodatkiem. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą spróbować Power Plant, ale nie są w stanie jej uprawiać przez długi czas.

Łatwość uprawy Power Plant oznacza, że odmiana jest w stanie rozwijać się i dostosować do wielu różnych ustawień. Dobrze sprawdzi się zarówno indoor jak i outdoor. Rozkwita zarówno w glebie jak i przy pomocy ustawień hydroponicznych. Dobrze współpracuje z SoG jak i Multi-Branch. Rośliny zazwyczaj rozwijają po trzy, cztery duże pąki i obfitują w wiele mniejszych, o wielkości popcornu. Odmiana ma tendencję do osiągania około 70 centymetrów wzrostu i rozwijania smukłych, zielonych liści charakterystycznych dla odmian sativa. Dojrzewa w ciągu około 56-63 dni.

Jak widać, Power Plant ma wiele do zaoferowania. Jej niezliczona ilość niesamowitych cech sprawia, że stała się niemal perfekcyjnie wszechstronna – popularna wśród koneserów, handlowców, początkujących jak i doświadczonych użytkowników i hodowców. Jeśli zauważysz Power Plant w dziedzictwie odmiany, to możesz spodziewać się wszystkich tych wspaniałych cech pojawiających się w takiej czy innej formie – z jakiegoś powodu nazywa się Power Plant, jest praktycznie nie do powstrzymania!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl