Jaka jest Różnica Między Słodkimi a Owocowymi Odmianami Konopi?

Opublikowane przez Julia Przybyła w dniu

Co powoduje, że konopie indyjskie mają określony smak lub zapach, wraz z bardziej dogłębnym spojrzeniem na to, jak niektóre odmiany konopi indyjskich smakują i pachną jak owoce. Wszelkie informacje zawarte głównie w sklepach internetowych z nasionami marihuany takich jak thc-thc.com z których dowiadujemy się więcej o marihuanie i terpenach, a także więcej o związku między smakiem i odczuciem.

Rośliny konopi mają szeroki wybór aromatów i smaków, zarówno pod względem jakości, jak i ilości. Poszczególne odmiany marihuany odrębną paletę smaków, takie jak ziemia i paliwo, są tak różne. Jednak inne smaki, takie jak słodki i owocowy, nie są tak łatwe do oddzielenia. Te niepowtarzalne i określają cechy są osiągane poprzez staranną i kompetentną hodowlę.

Co to jest słodka marihuana?

Każda odmiana konopi posiada swój własny unikatowy profil terpenów ponieważ jak każdy wie terpeny występują w całej naturze. Te aromatyczne cząsteczki są odpowiedzialne za zachwycające aromaty kwiatów, drzew i owoców. Co więcej stanowią zarówno podstawę charakterystycznego zapachu zioła jak ich czynniki genetyczne i środowiskowe. Nie miej jednak jednocześnie odgrywają rolę w ilości i rodzaju terpenów wytwarzanych przez każdą roślinę. Marihuana owocowa? Z definicji słodki oznacza posiadający przyjemny smak charakterystyczny dla cukru lub miodu. Takie odmiany wysyłają smaki owoców podróżujących po języku. Polecane szczepy z kategorii słodyczy to Durban Poison, ze swoim słodkim i owocowym charakterem, oraz Vanilla Ice o słodkim, waniliowym smaku.

Owocowy oznacza przypominający lub zawierający owoce więc każdy palacz marihuany posiada swoje gusta smakowe zatem ci którzy lubią owocowe smaki, są rozpieszczani. Od pikantnych cytrusów po słodkie owoce leśne i jagody, istnieje owocowa odmiana dla każdego. Podamy prosty przykład, choćby Blackberry Kush z jego cierpkim i dominującym smakiem jagodowym oraz Strawberry Cough z nutami truskawek i ziemi. Są także szczepy nazywane „Słodki cukierek „ które oferują słodkie smaki owoców, bez goryczy czy ziemistości, która nazywa się Sweet ZZ.

Czy różnią się wyglądem?

W przypadku podsumowania koloru bryłek, słodkie i owocowe smaki zakotwiczyły dogłębnie w danej odmianie, że ciężko wskazać te odmiany wyłącznie na podstawie wyglądu. Zwyczajnie jednak można powiedzieć, że te odmiany posiadają zwykle krystaliczną powłokę z włosków. Wiele odmian owocowych ma czerwone lub fioletowe odcienie, którym towarzyszy niemal niewyraźna konsystencja.

Cookies Gelato jest przykładem słodkiej i lepkiej odmiany. Dosłownie mówiąc są tak lepiące, że jego pąki mogły się przykleić się do dłoni, dlatego szczepy Cookies świetnie nadają są na tak niesamowite koncentraty.

Czy różnią się mocą?

Uczucia, jakie jest odczuwalne w przypadku niektórych rodzajów odmian konopi, niewątpliwie mogą się mocno różnić ze względu na genetykę, fenotypy, metody leczenia itp. Wprawieni palacze opisują swoje doznania, że wiele odmian konopi o słodkim smaku zapewnia mi podniesione i euforyczne uczucie, które świetnie łączy się z aktywnością w ciągu dnia i interakcjami społecznymi. Z kolii odmiany owocowe mają tendencję do umieszczania konsumenta prosto na kanapę. Blackberry Kush i Blueberry to odmiany o bardzo wyraźnym smaku i profilu terpenów, które dają efekt odprężający i uspokajający.

Na koniec streścimy po krótko, które ewentualnie odmiany słodkie i owocowe mogą mieć niewielkie podobieństwa, ale ogólnie rzecz biorąc, i tak prawdopodobnie będą się znacznie różnić, jeśli chodzi o efekty, jakie poczujesz po ich spożyciu. Z tego powodu ważne jest, aby wcześniej dobrze się zapoznać, który z tych profili smakowych podejdzie twojemu gustowi.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl