Jak Medyczna Marihuana Może Wpłynąć Na Twoje Życie?

Opublikowane przez Anna Pawelska w dniu

Ludzie na całym świecie odkrywają, jak naturalne i holistyczne właściwości lecznicze marihuany mogą wpływać na ich życie w tak pozytywny sposób. Wiadomo, że marihuana medyczna, w tym CBD, leczy szeroką gamę dolegliwości i stanów – bez szkodliwych skutków ubocznych wielu leków farmaceutycznych.

W świecie marihuany medycznej możesz wybierać między produktami zawierającymi THC, które oprócz właściwości leczniczych mają działanie psychoaktywne (tj. relaksację lub zwiększenie energii) – lub możesz wybrać produkt CBD, który w ogóle nie ma działania psychoaktywnego. Tak czy inaczej, marihuana medyczna może wpłynąć na twoje życie i zapewnić uzdrowienie i komfort, na które pragniesz i na które zasługujesz. Poniżej znajdują się tylko niektóre z chorób, które medyczna marihuana leczy:

Chroniczny ból:
Badania pokazują, że konopie indyjskie (i inne produkty zawierające kannabinoidy) skutecznie łagodzą przewlekły ból, jedną z głównych przyczyn niepełnosprawności na świecie.

Alkoholizm i narkomania:
Podczas gdy niektórzy uważają, że marihuana sama w sobie uzależnia, wiele badań pokazuje, że używanie marihuany może w rzeczywistości pomóc osobom uzależnionym od alkoholu lub twardych narkotyków w walce z nałogami.

Depresja, lęk społeczny i zespół stresu pourazowego:
Dowody sugerują, że marihuana pomaga w leczeniu kilku schorzeń psychicznych, zwłaszcza tych związanych z lękiem, stresem i depresją.

Nowotwór:
Istnieją również mocne dowody na to, że doustne kannabinoidy są skuteczne w leczeniu nudności i wymiotów spowodowanych chemioterapią. Ponadto istnieją pewne badania, które wykazały, że konopie indyjskie pomagają spowolnić rozprzestrzenianie się niektórych nowotworów (takich jak jądra), chociaż nadal nie jest to uważane za rozstrzygające.

Stwardnienie rozsiane:
Stwierdzono, że krótkotrwałe stosowanie doustnych kannabinoidów zapewnia niewielką poprawę objawów spastyczności u osób ze stwardnieniem rozsianym.

A co z CBD?

CBD jest powszechnym związkiem chemicznym występującym w kannabinoidach, który zawiera znikomą ilość THC i znany jest z szerokiej gamy bezpiecznych, naturalnych i holistycznych korzyści zdrowotnych. Należą do nich: utrzymywanie zdrowego poziomu cholesterolu, leczenie epilepsji i zespołu Dravet, poprawa pielęgnacji skóry, regulacja zaburzeń hormonalnych i łagodzenie objawów PMS u kobiet, promowanie zdrowego trawienia, poprawa jakości snu i wiele innych.

Bez względu na to, który produkt konopny wybierzesz na jakąkolwiek dolegliwość, nie ma wątpliwości, że będziesz pod ogromnym wrażeniem tego, jak medyczna marihuana może wpłynąć na Twoje życie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog nasionkacannabis o marihuanie i konopi
Copyright © NasionkaCannabis.pl